Darmowa dostawa od 299 zł

.

Szukaj

Świece zapachowe

LUKSUSOWE ŚWIECE ZAPACHOWE DLA KONESERÓW

Luksusowe świece zapachowe LEISURE wykonane są z wysokiej jakości surowców, aby zadowolić najbardziej wymagających klientów. Wybierając nasze produkty, możesz mieć pewność, że spełnią Twoje oczekiwania i będą niezwykłym elementem dekoracyjnym Twojego mieszkania. Świece zapachowe są wyjątkowo intensywne nawet bez odpalania. Jeśli postawisz je obok łóżka, będziesz mógł zasypiać w towarzystwie ulubionego aromatu świec. Po odpaleniu w ciagu kilku minut wypełnią wnętrze Twojego domu luksusowym aromatem. Ich wyjątkowy design będzie cieszył Cię za każdym razem, gdy na nie spojrzysz i staną się piękną ozdobą Twojego salonu, sypialni lub łazienki.

PERFUMY DLA TWOJEGO DOMU

Otaczające nas zapachy mają niezwykły wpływ na nasze emocje i nastrój. Węch jest jednym z najbardziej zmysłowych sposobów na odbieranie świata. To sprawia, że zapachy mogą kojarzyć się z konkretnymi wspomnieniami z przeszłości. Kompozycje zapachowe używane do produkcji naszych świec zapachowych powstają tą samą metodą jak perfumy. To oznacza, że ich kompozycja podzielona jest na nutę głowy, serca i bazy. Każda z nich rozwija się stopniowo, z upływem odpowiedniego czasu. Nuta głowy jest wyczuwalna przy pierwszym powąchaniu świecy. Po około 20-30 minutach palenia wyczuwalne stają się nuty serca. Nuta bazy to podstawa kompozycji, która wyczuwalna jest na samym końcu, ale to właśnie ona odpowiedzialna jest za charakter świecy. Nasze świece dostępne są w wielu wersjach zapachowych. Możesz wybrać swój ulubiony i cieszyć się luksusową świecą, która umili Ci czas regeneracji, przywoła wyjątkowe wspomnienia i doda niepowtarzalnego stylu do wnętrza. Ekskluzywne świeczki zapachowe są również świetnym pomysł na prezent na najbliższych.

ŚWIECA ZAPACHOWA – RĘCZNIE ROBIONY  DODATEK

Oprócz wyjątkowego zapachu, ekskluzywna świeca zapachową powinna prezentować się równie dobrze. Świece zapachowe LEISURE to dzieło ludzkich rąk. Oprócz ręcznej produkcji z naturalnych wosków, szkło dla niej również zostało wyprodukowane ręcznie. Dzięki temu każda ze świec ma swój unikatowy charakter, a Ty możesz być pewien, że nie ma dwóch takich samym świec. Dzięki pęcherzykom powietrza zatopionym w szkle świeca podczas palenia przepuszcza światło płomienia, zamieniając Twój salon ekskluzywną oazę relaksu.

JAK PALIĆ ŚWIECĘ?

Aby jak najdłużej cieszyć się Twoją świeczką zapachową, przestrzegaj zasad bezpiecznego palenia świecy. Podczas pierwszego palenia świecy pamiętaj, aby palić ją tak długo, aż wosk roztopi się na całej powierzchni. Zawsze przed rozpoczęciem palenia świecy przytnij knot na długość 0,5 cm, dzięki temu świeca będzie paliła się równomiernie, płomień będzie odpowiedniej wielkości i nie doprowadzisz do przegrzania wosku i szkła. Świecę gaś poprzez nakrycie knota specjalnym gasidłem do świec. Jeśli Twoja świeca zapachowa nie pali się równomiernie, po zgaszeniu wyśrodkuj knot za pomocą długiego narzędzia. Dzięki temu knot będzie rozprowadzał ciepło równomiernie, topiąc wosk, który pozostał na ściance szkła.