O nas

Nasza historia rozpoczęła się od chwili, gdy zauroczeni pięknem i magią płomienia świecy, postanowiliśmy stworzyć niezwykłe produkty. Chcieliśmy połączyć to piękno z tradycją i troską o środowisko. I tak narodziła się koncepcja naszych naturalnych, ręcznie robionych świec zapachowych, które będą wypełniać domy magią i będą zapewniać relaks.

Przez ponad rok zgłębialiśmy tajniki rzemieślniczej tradycji wytwarzania świec oraz poszukiwaliśmy wyjątkowych surowców, z których będą powstawały nasze produkty. Przy ich wyborze inspiracją była dla nas natura, naszym priorytetem jest stosowanie surowców, które powstają z poszanowaniem dla środowiska.

W LEISURE chcemy tworzyć coś więcej niż tylko świeczki i dodatki do wnętrz. Chcemy tworzyć styl życia, który będzie drogą do odnalezienia spokoju i oddechu w dzisiejszym szybkim, pełnym komunikatów i powiadomień świecie. Chcemy, aby nasze świece zapachowe i dodatki były częścią Twojej codzienności, towarzyszami w chwilach wypoczynku, medytacji i twórczej refleksji.

Pragniemy, aby każdy, kto sięgnie po nasze produkty, poczuł ich magię i wprowadził do swojego życia odrobinę relaksu i piękna. Nasza marka opowiada historię pasji, związku z naturą i harmonii. Odkryj, jak LEISURE może tworzyć piękno i zapewnić chwile wytchnienia w Twoim życiu.