Darmowa dostawa od 299 zł

.

Szukaj

HISTORIA

Historia naszej marki rozpoczęła się w chwili, gdy odkryliśmy niezwykły wpływ zapachu na samopoczucie oraz magię płomienia świecy, który tworzy atmosferę pełną ciepła i przytulności. Zauroczeni pięknem tego prostego, a zarazem magicznego momentu, postanowiliśmy stworzyć niezwykłe produkty, które będą pobudzać zmysły. Fascynacja pięknem, wyjątkowymi zapachami, rzemieślniczą pracą i ekologicznymi surowcami dała owoc, jakim jest marka LEISURE. 

Nazwa LEISURE, pochodzi z języka angielskiego i oznacza „wypoczynek”. Wybraliśmy tę nazwę, ponieważ wierzymy, że przedmioty, które nas otaczają, mają realny wpływ na nasze emocje i samopoczucie. Obcowanie z produktami, które wywołują w nas pozytywne uczucia, posiadają wyjątkowe zapachy i cieszą nasze oko, może pomóc nam w odnalezieniu spokoju i chwili relaksu.

Łączymy tradycję z nowoczesnością.
Tworzymy produkty w rzemieślniczy sposób,
wykorzystując ekologiczne surowce.
Poznaj świat LEISURE,
gdzie każdy produkt pobudza zmysły.

NASZA MISJA

Naszą misją jest łączenie rzemieślniczej pracy człowieka wraz z wyjątkowymi, ekologicznymi surowcami, tworząc produkty, które nie tylko są piękne, ale również odzwierciedlają nasze wartości. W LEISURE chcemy tworzyć coś więcej niż świece i dodatki do wnętrz. Pragniemy kreować styl życia, który będzie drogą do odnalezienia spokoju i oddechu w dzisiejszym szybkim, pełnym powiadomień świecie. Chcemy, aby nasze produkty były częścią Twojej codzienności, towarzyszami w chwilach wypoczynku, medytacji i twórczej refleksji. Każdy nasz produkt opowiada historię pasji, związku z naturą i harmonii. Pragniemy, aby każdy, kto sięgnie po nasze produkty, poczuł ich magię i wprowadził do swojego życia odrobinę piękna i spokoju.

NASZE WARTOŚCI

002-map

DZIEDZICTWO NARODOWE

W latach 60. i 70. Polska słynęła z produkcji szkła na skalę światową. W LEISURE czerpiemy z tego złotego okresu, kiedy polscy szklarze tworzyli dzieła, które były zarówno innowacyjne, jak i pełne artystycznej ekspresji. Sztukę ręcznej produkcji szkła traktujemy jako dziedzictwo narodowe, z którego powinniśmy być dumni. To dziedzictwo jest dla nas nie tylko inspiracją, ale również punktem wyjścia do tworzenia produktów, które łączą dziedzictwo kulturowe z nowoczesnym designem. 

001-hand-made

RĘCZNA PRODUKCJA W POLSCE

W sercu LEISURE bije miłość do Polski, dlatego z dumą głosimy, że wszystkie nasze produkty powstają lokalnie. Współpracujemy z polskimi rzemieślnikami, którzy produkują dla nas szkło do świec i wazony oraz szwalnią, w których szyte są nasze poduszki dekoracyjne. Produkcja w Polsce pozwala nam współpracować z wyjątkowo zdolnymi rzemieślnikami i czerpać z ich wyjątkowego talentu. Świece produkowane są ręcznie w pracowni na warszawskim Mokotowie. Proces ręcznej produkcji nie tylko gwarantuje wysoką jakość, ale również nadaje każdemu produktowi osobisty charakter. To nie jest masowa produkcja – to sztuka, która przywołuje ducha rzemiosła.

003-nature

ODPOWIEDZIALNOŚĆ WOBEC PLANETY

Troska o planetę jest głęboko zakorzeniona w naszym DNA. Każdy surowiec wykorzystywany przez nas do produkcji jest starannie przemyślany i przetestowany. Wybieramy wyłącznie surowce etyczne i ekologiczne, tak aby dostarczyć Ci produkty nie tylko zdobiące przestrzeń, ale również minimalnie wpływające na środowisko. Surowce do świec pochodzą od europejskich dostawców. Przesyłki nie zawierają plastiku, do ich wypełnienia używamy skropaku, który powstaje ze skrobi kukurydzianej. Pudełka posiadają certyfikat FSC, a opakowania na świece powstają z makulatury.