DARMOWA DOSTAWA OD 300 ZŁ

.

Szukaj

NASZA HISTORIA

Nasza historia rozpoczęła się od chwili, gdy zauroczeni pięknem i magią płomienia świecy, postanowiliśmy stworzyć niezwykłe produkty. Chcieliśmy połączyć to piękno z tradycją i troską o środowisko. Tak narodziła się koncepcja naszych naturalnych, ręcznie robionych świec zapachowych, które będą wypełniać domy magicznym zapachem, kreując lub przywołując wyjątkowe wspomnienia i będą pobudzać zmysły.

Przez ponad rok zgłębialiśmy tajniki rzemieślniczej tradycji wytwarzania świec oraz poszukiwaliśmy wyjątkowych surowców, z których będą powstawały nasze produkty. Przy ich wyborze inspiracją była dla nas natura, naszym priorytetem jest stosowanie surowców, które powstają z poszanowaniem dla środowiska.

W LEISURE chcemy tworzyć coś więcej niż tylko świece i dodatki do wnętrz. Pragniemy kreować styl życia, który będzie drogą do odnalezienia spokoju i oddechu w dzisiejszym szybkim, pełnym powiadomień świecie. Chcemy, aby nasze produkty były częścią Twojej codzienności, towarzyszami w chwilach wypoczynku, medytacji i twórczej refleksji.

Nasza marka opowiada historię pasji, związku z naturą i harmonii. Pragniemy, aby każdy, kto sięgnie po nasze produkty, poczuł ich magię i wprowadził do swojego życia odrobinę relaksu i piękna.