Darmowa dostawa od 299 zł

.

Szukaj

Jak wybrać świecę zapachową?

Świece zapachowe to nie tylko designerski dodatek do wnętrza, ale sposób na wprowadzenie do Twojego domu relaksującego i przyjemnego zapachu. Jak wybrać świecę zapachową, która stworzy harmonijną atmosferę z wnętrzem? Podejmując decyzję o zakupie, weź pod uwagę rodzinę zapachową oraz wielkość pomieszczenia, w której świeczka zapachowa będzie używana. Przeczytaj nasz poradnik i wybierz tą idealną świecę.

01. Odkryj swój ulubiony aromat

Pierwszym etapem wyboru świecy zapachowej jest zastanowienie się nad jej zapachem. Każda ze świec należy do konkretnej „rodziny zapachowej”,  na którą składają się aromaty użyte w nutach zapachowych, które tworzą harmonijne kombinacje. Przemyślane wybranie zapachu, spośród rodzin pozwoli Ci odnaleźć zapach, który będzie dopasowany do Twoich upodobań i pozwoli Ci czerpać radość z rytuału palenia świecy.

Wakacyjne, radosne zapachy. Najczęściej wybierane przez młode osoby.

Prawdziwa symfonia zapachów. Wyjątkowe kompozycje dla miłośników romantycznych zapachów.

Ciepłe, tajemnicze i niezwykle intensywne zapachy. W zależności od rodzaju będą odpowiednim wyborem dla osób dojrzałych lub mężczyzn. 

Lekkie, pełne życia i emocji. Odpowiedni wybór zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.

Jeśli nadal potrzebujesz pomocy z wyborem zapachu, skorzystaj z naszej wyszukiwarki zapachów. Po odpowiedzeniu na kilka pytań, wybierzmy odpowiednią dla Ciebie świecę.

02. Dopasuj rozmiar do pomieszczenia

Kolejnym etapem jest dopasowanie rozmiaru świecy do pomieszczenia. Rozmiar wpływa na intensywność świecy i wyczuwanie zapachu. Wybierz taki rozmiar, aby zapach był w nim dobrze wyczuwalny, ale nie przytłaczający.

S (150 g)

ŁAZIENKA / KUCHNIA

M (300 g)

SYPIALNIA / BIURO

L (600 g)

SALON / OTWARTA PRZESTRZEŃ / OGÓRD