Darmowa dostawa od 299 zł

.

Szukaj

Szkło, które wykorzystujemy do produkcji naszych świec zapachowych, zostało wykonane w 100% z recyklingu. Kiedyś z tego surowca zrobiona była butelka lub słoik. Dzięki przekazaniu opakowania do recyklingu szkło zostało ponownie przetopione i nadano mu zupełnie nowe życie — jako szkło do naszych wyjątkowych świec zapachowych. Jak wykorzystać szkło, gdy Twoja świeca zapachowa leisure już się wypali? Nadaj mu kolejne życie, jako zupełnie nowy przedmiot w Twoim domu!

Jak wykorzystać szkło po świecy zapachowej? - zrób z niego miseczkę na przekąski
Jak wykorzystać szkło po świecy zapachowej? - zrób z niego miseczkę na przekąski lub donicę na świeże zioła.

ELEMENT WYSTROJU KUCHNI

Szkło możesz wykorzystać w swojej kuchni jako estetyczną donicę na świeże zioła lub pojemnik do serwowania orzeszków, suszonych owoców lub czekoladek. Dzięki oryginalnemu wyglądowi szkło dodatkowo ozdobi Twoje wnętrze.
Jak wykorzystać szkło po świecy zapachowej? - idealnie sprawdzi się na pojemnik na kosmetyki lub waciki.
Jak wykorzystać szkło po świecy zapachowej? - szkło świetnie sprawdzi się jako pojemnik na patyczki do uszu.

ORGANIZER W ŁAZIENCE


Szkło po świecy możesz wykorzystać w swojej łazience. Świetnie sprawdzi się jako pojemnik na patyczku do uszu, waciki lub ulubioną biżuterię. Szkło można też zastosować do przetrzymywania pędzli do makijażu lub niewielkiej wielkości kosmetyków.

Jak wykorzystać szkło po świecy zapachowej? - zrób z niego osłonkę na kwiaty.
Jak wykorzystać szkło po świecy zapachowej? - zrób z niego wazon na świeże kwiaty.

DONICA NA KWIATY

Szkło z recyklingu po wypalonej świecy świetnie sprawdzi się jako osłonka lub wazon na kwiaty. Kompozycje w szkle możesz ustawić na ławie, komodzie, czy parapecie. Zastanów się, czy nie warto wykorzystać go również jako zastępnik plastikowego organizera w biurze lub pokoju dziecięcym. W szkle zmieszczą się długopisy, ołówki, nożyczki i linijka.

ZWROT SZKŁA

Nadawanie kolejnego życia przedmiotom jest bardzo ważne w dzisiejszych czasach. Zamiast wyrzucać, zastanów się, jak możesz wykorzystać szkło w swoim domu. Pamiętaj, że szkło możesz również odesłać do nas, w zamian za nową świecę zapachową w niżej cenie. Więcej szczegółów znajdziesz w zakładce ZWROT SZKŁA.

Jak Ty wykorzystujesz szkło po świecy? Masz jakieś inne pomysły?